Toyota Avensis Wagon 2.2 D-4D Executive (2006)

autoreview

Toyota Avensis
Toyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota AvensisToyota Avensis

Signalement

UitvoeringAvensis Wagon 2.2 D-4D Executive
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst95.645 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Goede degelijke wagen

  • 95.645 km

De Avensis is een degelijke wagen, goed afgewerkt en rijd prima. Deze uitvoering is redelijk compleet, lederen bekleding, elektrisch verstelbare en verwarmde stoelen, navigatie (geen fullmap), goede radio-installatie echter ondersteuning voor mp3, geen cd wisselaar maar wel een afspeelapparaat voor iets dat de jongeren onder ons misschien niet eens kennen namelijk een cassettebandjes (!!!) een beetje een misser van Toyota.
Auto is erg fel, de 150pk diesel motor doet z’n werk goed en eigenlijk altijd het je vermogen over voor een tussensprint.
Nu na 95000 km merk ik wel dat de stoelen wat minder worden en dat de auto wat onrustiger rijd. Kan ook komen omdat de leasemij geen grote beurt meer wil laten geven want voor mijn gevoel moeten er wat zaken worden afgesteld. Merk ook dat de banden redelijk rap slijten maar dat kan ook aan mijn rijgedrag liggen.
Volgende wagen wordt geen Toyota (wel een Renault Laguna) omdat het nieuwe model van de Avensis een stuk duurder is geworden in aanschaf en lease.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.