AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Plus (2015)

autoreview

Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports
Toyota Auris Touring Sports

Signalement

UitvoeringAuris Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Plus
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf25.000 km
KM-stand laatst239.000 km
Lezerswaardering: 59%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Betrouwbaar

  • 205.000 km

Eind 2016 was onze vorige wagen zo beschadigd dat we een vervanger moesten zoeken. We wilden graag een wat grotere wagen dan de vorige, hij moest betrouwbaar zijn en een automaat. Bij de toyotadealer stond een jaar oude companycar. Na een proefrit gekocht en tot op heden geen spijt van gehad. Het enige zwakke punt is de verlichting. Dat is gedeeltelijk opgelost door het plaatsen van xenon lampen. De originele lampen leken wel op oude duplo lampen, zo weinig licht gaven die. Over de gehele periode gemiddeld 4,8 l/100 km gereden. Behalve een nieuwe set xenon lampen, een 4 nieuwe banden is er geen enkele keer iets kapot gegaan of moesten we tussentijds naar de dealer. We hebben in het begin een nauwelijks gebruikte set winterbanden op originele lichtmetalen toyotavelgen gekocht. Die zijn nog steeds goed genoeg. De wagen staat nu op ruim 200.000 km dus we zijn bijna op de helft van de verwachtte gebruiksduur.

Apk uitgevoerd

  • 208.000 km

Deze week weer voor de APK naar de garage geweest. Natuurlijk weer voor niets. Wel de aankondiging dat de volgende keer een grote beurt moet worden van ca. 500 euro. Het verbruik is met het koude weer gestegen naar ongeveer 5 l per 100 km.

Draagarm

  • 226.743 km

De wagen is weer voor een APK met een beurt naar de garage geweest. De achterremblokken moesten worden vervangen. Ook bleek een draagarm niet helemaal goed. Waarschijnlijk restschade van een aanrijding eerder vorig jaar. Ik merk geen verschil met rijden maar je kon wel zien dat de draagarm een optater had gehad. Voorlopig rijden we maar gewoon door.

Weer een jaar verder

  • 239.000 km

Vlak voor de grote beurt nog even naar Frankrijk geweest. Je merkte dat de wagen er goed aan moest trekken want het verbruik steeg van 1 op 21 naar bijna 1 op 18,5. Als ik dit vaker moest doen wilde ik een 2 l motor in een Toyota Corrola of CHR maar voor die enkele keer is het prima zo. Over het algemeen rijdt de wagen stil en gewoon lekker. De grote beurt is echte een grote beurt en er kwamen ook nieuwe schijven en remblokken voor bij. Dan valt 875 euro mij nog mee. Het waren overigens de eerste schijven en blokken voor. Op naar volgend jaar.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren