Suzuki Swift 1.0 GL (1992)

autoreview

Suzuki Swift

Signalement

UitvoeringSwift 1.0 GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf44.200 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Als 2e auto hebben wij deze aangeschaft voor de korte afstanden. De aanschafprijs was gunstig, net zoals verzekering/wegenbelasting en verbruik (1:17). De reden van de lage km-stand zijn waarschijnlijk oude eigenaren geweest die weinig reden (autopas was aanwezig) en ook nog gekocht en onderhouden bij een suzukidealer.

Het autootje weegt nog geen 750 kg en komt met 55 pk toch nog aardig vooruit (verwacht natuurlijk geen scheurijzer hiervan!!). 145 km/u is toch echt wel max voor hem. Het is verder een driepittertje en dat hoor je wel goed (geluid van een brommobiel vind ik het).

Ben erg benieuwd of er bij een onderhoudsbeurt grote kosten gemaakt moeten worden maar dat verwacht ik eigelijk niet zoals ie nu loopt.

**Update 05-04-06**: het onderhoud viel zeer prijzig uit, distributieriem en uitlaat vervangen. We hopen nu geen grote kosten meer te krijgen, autootje loopt nog steeds perfect (verbruikte wel iets meer, 1:15 bij koud weer).

**Update 08-02-07**: het onderhoud was deze keer zeer goedkoop, verbazingwekkend bij de Suzukidealer in Sittard. Alleen een kleine beurt nodig met APK. Dit is nog eens leuk autorijden zo en super goedkoop met zo’n lage wegenbelasting/verzekering/verbruik!!

**Update 20-12-07**: auto is verkocht, we hebben inmiddels geen 2e auto meer nodig en daarnaast waren er flinke problemen met de versnellingsbak. Bak moest volledig vervangen of gereviseerd worden. Dat was te kostbaar, helaas.

PROBLEMEN

Versnellingsbak problemen na 3 jaar rijden, waarschijnlijk hebben de vorige eigenaars (oude mensen) een andere rijstijl gehad dan wij! Schakelen van 3 naar 2 gaat niet of zeer moeilijk.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Suzuki Swift

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.