Subaru Forester 2.0D Comfort (2010)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Forester 2.0D Comfort |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2013 |
KM-stand bij aanschaf | 94.000 km |
KM-stand laatst | 125.000 km |
Tevredenheid / prestaties / betrouwbaarheid
- 125.000 km
De Forester diesel is een genot om mee te rijden.
Vooral de AWD en het motorkoppel van 350Nm bij een toerental tussen de 1600 en 2300 rpm maakt grote indruk.Nooit is er een gebrek aan PK's / motorkoppel.Ook het rijden met een geladen caravan (1700kg)is geen enkel probleem.Maar ook ... het lage zwaartepunt van de auto met deze boxermotor is geweldig. Dat is niet uit te leggen, maar is uiterst voelbaar tijdens het rijden. Het brandstofverbruik? 6.3 ltr bij normaal rijden. Op de snelweg is bijna één op 20 mogelijk bij 120km/h. En de betrouwbaarheid van Subaru? Lees de reviews van de bezitters maar eens.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Subaru Forester 2.0 X COMFORT
- 2010
- 147.617 km

Subaru Forester 2.0 Luxury Trekhaak, Airco, Cruise control, Stuur multifunctioneel, Voorstoelen verwarmd, Dakrails, Elektronisch Stabiliteits Programma, Elektronische remkrachtverdeling, Niveauregeling automatisch robuuste en betrouwbare SUV die comfort en terreinvaardigheid moeiteloos combineert. Dankzij Subaru’s kenmerkende symmetrische vierwielaandrijving en de krachtige 2.0-liter motor voel je je z
- 2008
- 168.677 km

Subaru Forester 2.0 X Intro airco trekhaak
- 2010
- 132.660 km
Lezersreacties (0)
Reageren