Subaru Forester 2.0D Comfort (2009)

autoreview

Subaru Forester
Subaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterqSubaru ForesterqSubaru ForesterSubaru Forester 2.0 DieselSubaru Forester 2.0 DieselSubaru Forester 2.0 DieselSubaru ForesterSubaru ForesterSubaru ForesterqSubaru ForesterSubaru Forester 2.0 DieselSubaru ForesterSubaru Forester

Signalement

UitvoeringForester 2.0D Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2010
KM-stand laatst10.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 10.000 km

begin 2010 een Forester Diesel in lease verkregen bij Subaru Kien in Velp.
Wat een superfijne auto. Met name het motorkarakter en de 6 versnellingen maakt het een genot om mee te rijden. Bediening is praktisch, ruimte in overvloed en voelt alom betrouwbaar zoals (men zegt) van een Subaru verwacht mag worden.
Het verbruik ligt bij mij op ongeveer 1 op 14 deels stadsverkeer en ook veel snelweg. op snelweg ongeveer 140 kmh...jaja
als er geen caravan achter zit gaat deze jongen ongechipped naar 200 km/h.
Dit is mijn eerste Subaru en tot nu toe nog geen kilometer spijt. Ook lof voor de vakkennis en het enthousiaste team medewerkers van Subaru Kien in Velp, die ondanks hun anderhalf jaar dealerschap Subaru een hoop vakkennis hebben(zeker in de AWD's)

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.