Smart City-Coupé smart & passion 61pk (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | City-Coupé smart & passion 61pk |
---|---|
Versnellingen | 6, Automaat |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Op zoek naar een tweede auto is onze keuze op een Smart gevallen. Omdat de auto voornamelijk in de stad gebruikt zou worden en we geen standaard stadsauto wilden viel onze keuze op Smart.
Het gekke is dat we de afgelopen periode bijna meer in de Smart rijden dan in onze `normale´ auto (een BMW).
De auto rijdt ontzettend goed en ligt zeer stabiel op de weg. Op de snelweg kan hij goed meekomen met de rest en ook qua acceleratie blijf je niet achter bij het overige verkeer. Het is een heerlijke auto om in te rijden en zit zeer degelijk in elkaar. De Smart alleen een stadsauto? Nee, voor ons niet. Wij gebruiken hem inmiddels ook voor langere afstanden omdat de auto het op de nederlandse snelwegen prima doet (zeker met alle flitspalen en snelheidsbeperkingen heb je eigenlijk geen behoefte aan een snellere auto).
PROBLEMEN
Een spiegel is niet helemaal goed gespoten (wordt vervangen). Verder geen problemen. Echt een Mercedes-product!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren