Skoda Superb 1.9 TDI 100pk Kompas (2003)

autoreview

Skoda Superb

Signalement

UitvoeringSuperb 1.9 TDI 100pk Kompas
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto bevalt prima en is degelijk afgewerkt. De binnenruimte is adembenemend en de auto is compleet uitgerust. De 100 pk Tdi motor zorgt voor ruim voldoende prestaties, vermoedelijk mede door het koppel van 250 nm. De motor is in staat de auto, welke en gewicht van 1433 kg heeft, een topsnelheid van 200 km/h op de teller te geven. (Op de duitse autobaan. met de auto heb ik in twee weken tijd 3.500 km tijdens een vakantie afgelegd, nog nooit ben ik zo fit en uitgerust uit de auto gestapt na een rit van 1.350 km. Wat mij betreft alom lof!

PROBLEMEN

geen

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.