Saab 9-5 Estate 2.3 t SE Aero (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 9-5 Estate 2.3 t SE Aero |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 80.000 km |
KM-stand laatst | 140.000 km |
Saab 9-5 Estate 2.3 t SE Aero
- 140.000 km
Ik heb in 2008 mijn huidige Saab gekocht. Daarvoor reed ik prezies hetzelfde type Saab, maar dan niet de Aero uitvoering. Deze vorige auto was tweedehands aangeschaft maar erg uitgeleefd, daarom begon het na twee jaar wel weer te kriebelen. Toen kwam deze binnen bij mijn dealer, ook gebruikt maar in een aanzienlijk betere staat.
Dan nu over de auto. De Rijpositie is uitstekend, lekker laag en er zit stoelverwarming op onze saab! Deze auto gaat als een straaljager. Regelmatig gebeurt het dat er boetes binnenkomen door te hard rijden. Deze auto daagt je echt uit om hard te rijden. In combinatie met de sportstand nog sneller, deze ingedrukt houden en het voelt alsof er een turbo word geactiveerd. Deze schijn je niet in de bocht te mogen gebruiken, gaat dan namelijk driften.
Het verbruik is goed, hij loopt op gas en als dat op is schakelt-ie over op benzine. Word aangegeven met een Piepje. Loopt gemiddeld 1;10, op gas (met normaal rijgedrag).
Onze Saab is een stationmodel, laadriumte is goed, niet uitstekend. De achterbank is wel erg krap, geen volwaardige zitpositie. Materialen zijn van Topniveau, dashboord mooi duidelijk en functioneel (bescheiden). Radio niet erg goed, maar geen straf om naar te luisteren. De 'Cockpit' is afgewerkt met een houtstrip, erg mooi.
Dan het uiterlijk: Het is de perfecte 'klassieker', al is hij niet erg oud, ziet er toch mooi klassiek uit. Mocht u van plan zijn om deze saab in Aero uitvoering te kopen, zorg dan zeker dat er Aero-Velgen opzitten. Prachtige dingen, zie je tegewoordig nooit meer op straat en ze geven de auto een snelle uitstraling. Desondanks blijft de uitstraling zakelijk en 'bescheiden' genoeg.
(dit is mijn eerste recensie, niet perfect maar zal hem regelmatig bijwerken en aanpassen, plaats binnenkort foto's)
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.