Rover 214 Si (1996) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | 214 Si |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1996 |
Jaar van aanschaf | 2007 |
KM-stand laatst | 0 km |
Rover 214 SI + aanhanger
In 2007 kocht ik in Nederland deze rechtsgestuurde (RHD) Rover 214 SI van 1996 met Engels kenteken.
Ik heb de Rover 214SI zelf ingevoerd.
De Rover was al verlaagd toen ik hem kocht. De koppakking was net vervangen (zwak punt van Rover)
Toen hij net op Nederlands kenteken stond sloeg het noodlot toe. Blauwe rook uit de uitlaat. Hij lekte olie langs de zuigers. Toen door een bevriende garagist een andere motor laten plaatsen. (500 euro)
Hij kreeg later een probleem met het alarm. Deze ging steeds spontaan af (claxon). De zekering van de claxon maar verwijderd.
Later heb ik er half lederen bekleding in gezet en sport cup spiegels gemonteerd.
Het volgende project was een Rover aanhanger. In België een Rover kunnen kopen voor 400 euro. Deze hebben we doormidden gezaagd, de voorkant dichtgemaakt en een trekstang gemonteerd. Later heb ik hem zelf in de juiste kleur gespoten en dezelfde velgen geplaatst.
De mountainbikes paste er precies in en we hebben hem ook gebruikt op vakantie naar Luxemburg met de tent.
De overige onderdelen hebben we verkocht en er ook weer 400 euro voor terug gekregen.
In 2008 na een hotelovernachting in Duitsland bleek 1 klep droog te staan waardoor de klep krom trok en begon te tikken. Toen de Rover verkocht en de aanhanger apart.
Voor mij geen Rover meer. Voor mij iets te onbetrouwbaar.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren