Renault Mégane 1.6 16V 110 Dynamique (2008)

autoreview

Renault Mégane 1.6 16V 110 Dynamique (2008)

Signalement

UitvoeringMégane 1.6 16V 110 Dynamique
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst15.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

de Mégane III Dynamique

  • 15.000 km

Eind vorig jaar een nieuwe auto mogen uitzoeken!

Na een selectie te hebben gemaakt uit de Ford Focus, VW Golf, De nieuwe Mégane en de Lancia Delta.

Als eerste gekeken naar de LAncia Delta, Geweldig mooie verschijning met een super interieur, maar voor een mooie uitvoerig (ook al mocht ik nu benzine gaan rijden) een behoorlijk prijzige auto.

Toen maar eens naar de Golf VI gekeken, qua afwerking de mooiste van de vier, maar ook de minst spannende en de duurste van deze vier. Rijdt super, en alles klopt, alleen mijn hart ging er niet sneller van kloppen! dus toen maar door naar de Ford dealer!

De Ford Focus, wat een tegen valler was dat! alles rondom de bestuurder is mooi afgewerkt, maar bij de bijrijders kant, oogt het allemaal zeer goedkoop, over achterin maar te zwijgen (wat een hard plastic!).

toen maar wat sceptisch naar de renault dealer, kijken of ze al wat informatie hadden van de nieuwe Mégane (10-10-2008), maar hij stond al in de showroom! was per ongeluk mee gekomen met transport.

Wat een mooie en goed afgewerkte auto! Niet zo mooi als de Golf maar wel compleet vernieuwend! en dan die uitrusting! Bi Xenon met mee draaiende functie, Parkeer sensoren V+A, 17'' LMW, Navigatie met kleuren scherm, Dual zone Climate controle, Cruis controle, Hands free card, enz enz. Zeer fijne stoelen erin met lendesteun en beide stoelen in hoogte verstelbaar. en dat voor een prijs van nog geen € 27.000!

Eerste ervaring 15000km.

Zeer fijne auto! Alles werkt naar behoren, alleen de parkeer sensoren voor zijn wel gevoelig voor vuil! Dus auto vaak schoonmaken! de versnellingsbak schakelt zeer prettig en doel treffend, alleen de motor is net wat aan de lichte kant maar de 1.4 TCE was nog niet leverbaar (het is één van de eerste nieuwe Mégane's). De Bi-Xenon lampen werken echt subliem! wat een snelheid waar die mee de bocht om gaan! Echt goed!

Ik ben dan ook zeer tevreden over de kwaliteit van de auto! geen piepjes en kraakjes en alles werkt goed. En met de bumper styling
set ziet hij er gewoon gelikt uit!

Ik zal over 15000km de review weer updaten.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Mégane

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.