Renault Laguna 3.0 V6 24V Dynamique (2001)

autoreview

Renault Laguna
Renault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna 3.0 V6 24V Dynamique
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Top of the bill!

Deze uitvoering van de Laguna is een uitvoering voor de liefhebbers van het autorijden. Vele kilometers kunt u onder zich door laten glijden zonder dat het verveeld. De pro-actieve automaat werkt fantastisch. Dit is meer een sportstand. Schakelen hoeft eigenlijk niet want de electronica grijpt voor u in. De veiligheidsvoorzieningen zijn top. 5 sterren ( tot nu toe de enige in zijn klasse). De stoelen, in deze uitvoering half leder half stof, zijn aan de korte kant maar bieden wel voldoende steun. Het verbruik valt, voor een 3.0V6, alles mee.

PROBLEMEN

De auto is wat aangepast in uitelijk. Hij is voorzien van een achterspoiler, een gespoten grill (staat voortreffelijk) en een verlagingsset. Door het plaatsen van de verlagingsset geeft de auto bij snel optrekken wat trillingen in het stuur. Voor liefhebbers van aparte velgen is de laguna een gruwel. Door het bandenspanningscontrolesysteem (leuk voor galgje) is de keuze zeer beperkt!!!
De boordcomputer, electronica, heeft problemen met het verbruik/afstand. Regelmatig valt deze uit.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.