Renault Laguna 1.8 16V Dynamique (2002)

autoreview

Renault Laguna
Renault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault LagunaRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna 1.8 16V Dynamique
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst130.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Echte laguna!

  • 130.000 km

Nou deze auto hebben we al heel wat jaren, maar alles gaat stuk. Hij is als hij tenminste niet bij de Renault staat, een goed rijdende wagen. Hij is door de beruchte problemen, dan ook heel weinig waard. Als je geluk hebt dan vang je net 5000 euro bij inruilen, terwijl een dergelijke passat vaak tweemaal zoveel oplevert. De auto is verder niet zo heel snel en is ie erg onoverzichtelijk. Wij vinden de wagen wel de mooiste wagen van de straat. En de renaultdealer blijft brieven sturen of je nog graag een renault willen: nee dus.


Onze problemen:
-lampjes branden van het instrumentarium, altijd. Maar op vakantie naar Frankrijk of Italië valt door de warmte alles uit. (ook km-teller)Garage weet na bijna 7 jaar laguna nog steeds niet wat ze moeten doen.
- fuseekogel bij 60000 km al vervangen
- alle bakjes en vakjes waren al na 1 jaar helemaal kapot.
- overal rammels en geluiden
- wagen wil al tijden slecht starten, lambasonde vervangen, geen reactie. Uiteindelijk was het de accu.

-verder gebruikelijk onderhoud als waterpomp, distributieriem en banden.


Conclusie: als je een mooie auto wilt voor weinig geld, goede koop. Maar houd er rekening mee, dat je om de maand a la garage staat.

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.