en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | 806 ST 2.0 |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 115.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Comfortabele ruime auto met handige schuifdeuren. Nooit te weinig ruimte op vakantie met 3 kinderen. Ook handig is dat er tussen de voorstoelen niets staat; de handrem zit links en de versnellingspook in het dashboard. Aangename climate controle en alle ramen electrisch te bedienen (ook de klapraampjes voor de 3e zitrij). Dit werkt altijd probleemloos.
Nadeel is te weinig geluidsisolatie, het motorgeluid is wel erg aanwezig.
Onderhoud voor dergelijke auto is natuurlijk duurder, maar er is steeds weer iets. Het gaat aardig in de papieren lopen. Verder is de auto in een uitstekende conditie. Alles wat er aan mankeert laat ik door de dealer repareren. Al met is het goedkoper dan inruilen en zolang hij betrouwbaar is mag hij blijven.
Altijd beurten bij de dealer laten uitvoeren.
125000 - Knaldemper vervangen à EUR 240,=
128911 - Grote beurt à EUR 650,=
135000 - Accu vervangen à EUR 92,=
140356 - Grote beurt à EUR 1.100,= (incl. 2 remschijven/blokken en een spanrol)
150000 - Stoel bestuurder niet meer te verstellen. Deze is gelast.
153656 - Grote beurt à EUR 1200,= (incl. 2 banden)
154000 - Snelheidsmeter defect. Sensor vervangen à EUR 120,=
160000 - Benzine pomp begon herrie te maken. Hele benzinetank incl. pomp vervangen à EUR 500,=
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.