Peugeot 309 XL 1.4i Profil (1991)

autoreview

Peugeot 309

Signalement

Uitvoering309 XL 1.4i Profil
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf130.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Voor 1000 euro gekocht, 28000 km al gereden, met weinig onderhoud. Zelfs op de racebaan van Zolder 27 ronden voluit gegaan, zonder enkel mankement. Dit autootje laat mij niet in de steek. Zit goed op de weg, is pittig, maar wel zuinig. Door zijn gewicht van 860 kg zit ie in de zelfde belasting groep als 205 of Saxo. Op en neer naar Tsjechie, dat is 2x860 km in 15 uur!!! Water komt dan ook nog niet eens boven 90 graden. Geweldig, voor dat geld, toch?

PROBLEMEN

geen, alle uitgevoerde reparaties vallen onder gepland onderhoud. Koppeling vervangen, maar dat mag ook wel na 150000 km, of niet?

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.