Peugeot 308 XT 1.6-16V VTi (2008)

autoreview

Peugeot 308
Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308Peugeot 308

Signalement

Uitvoering308 XT 1.6-16V VTi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst25.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 25.000 km

wij hebben april 2008 een peugeot 308 xt gekocht bij nefkens oost arnhem ( ga ik nooit meer heen )

deze auto word prive gereden door ons
wat mijn opvalt aan deze auto er zit veel luxe

min punten zijn er meer als plus punten

na aankoop zat er op mijn middenstuk in de auto al een oranje hammer geschoeft daar was ik niet blij mee geen gezicht de verkooper vertelden alleen mocht u het er uit willen hebben geen probleem alleen toen het er uit moest was het anders kon wel weg gewerkt worden door een bedrijf hier zijn wij niet mee akkoord gegaan nieuwe auto is nieuwe onderdelen oke is na een hoop allende verholpen daar na kreeg ik de sleutel spontaan was die kapot na een maand nieuwe sleutel besteld na 2 weken zal die op de auto worden bijgezet ja waar ik al bang voor was was een verkeerde ik heb ben gelijk naar schell in angerlo gegaan deze heeft voor mijn binnen 3 werk dagen een andere sleutel er in gezet dus daar waren we zeer blij mee in onze vakantie kwam ik er achter dat er achter uit de auto een geramel kwam dat is bij thuis komst verholpen daar na kwam het gezuur met de radio/navigatie deze is pas eind dec 2008 verholpen maar nu hebben we nog steeds een tik als het koud is met weg rijden uit de banden vandaan maar goed deze auto zal half febr 2009 vervangen worden ik heb geen goed gevoel bij deze auto


2,3
  • Betrouwbaarheid
    2
  • Prestaties
    2
  • Comfort
    4
  • Kosten
    1
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Peugeot 308

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens