Peugeot 307 SW 2.0 16V (2002)

autoreview

Peugeot 307 SW
Peugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 SWPeugeot 307 - interieurPeugeot 307 - interieur

Signalement

Uitvoering307 SW 2.0 16V
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf20 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Peugoet 307 SW rijdt goed. Wat betreft de ruimte is de auto niet eens zo veel kleiner dan mijn vorige auto (VW Passat Variant). Handig in te delen en te veranderen. Iedere dag geniet ik weer van het prachtige glazen dak wat de auto een nog ruimtelijker effect geeft
Met de 2.0ltr motor rijdt de auto lekker en kan ondanks het gewicht zeer goed meekomen met het verkeer en een snelle bocht wordt zonder probleem genomen en blijft de auto eenvoudig onder controle te houden.

PROBLEMEN

Al na zo’n 1.000Km begon ik een trilling in de auto te voelen bij het optrekken en is met name voelbaar tussen de 20 en 50Km/u. Het schijnt een gekend probleem te zijn bij Peugeot, waar men niets aan schijnt te kunnen veranderen.

Nu na 10.000Km lijkt het trillen steeds erger te worden.
Peugeot geeft aan dat het onderstel en de ophanging niet overweg kan met het vermogen van de motor.(??) Men heeft de aandrijfassen vervangen, echter zonder enig resultaat.

Mijn dealer is nu zelf opzoek naar een alternatief door te kijken of er een extra stabilisatorstang te maken is waarmee meer stijfheid gerealiseerd kan worden in de voorwielophanging.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.