Peugeot 306 XRd 1.9 (1994)

autoreview

Peugeot 306

Signalement

Uitvoering306 XRd 1.9
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf1998
KM-stand bij aanschaf130.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vergeleken met mijn vorige auto een tegenvaller. De 306 is trager, maakt meer lawaai en kost me aanzienlijk meer aan onderhoud. Uiterlijk en uitrusting bevallen goed. Ook het verbruik is prima (1 op 17 tot 18).
De vormgeving is wel zodanig dat de auto na al die jaren nog redelijk modern oogt.

PROBLEMEN

Relatief veel reparaties. Twee jaar na aanschaf gemiddeld onderhoudsbeurten van minimaal EUR 500. Een aantal slijtagedelen vervangen (remcylinders, accu, banden, distributieriem), maar ook een aantal onderdelen die langer mee horen te gaan (deksel brandstofpomp, waterpomp, lekkend vriesplaatje motorblok, aandrijfassen vervangen L+R). Dit alles terwijl ik toch een rustige rijder ben! Gelukkig nooit last gehad van pech onderweg.

4,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.