Peugeot 208 Première 1.2 PureTech 110 (2015)

autoreview

Peugeot 208 Première 1.2 PureTech 110 (2015)

Signalement

Uitvoering208 Première 1.2 PureTech 110
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand laatst1.500 km
Lezerswaardering: 34%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Keuze en eerste ervaringen

  • 1.500 km

Na ruim 4 jaar Polo GTI werd het weer eens tijd voor iets anders. Voorwaarden: Particulier, B-klasse, automaat, luxe. De 208 kwam deze zomer in beeld. Een facelift, zag er leuk uit. Nieuwe automaat, waarvan Peugeot beweert dat deze vrijwel even zuinig is als de handbak. In oktober op de site gezien dat er "Premiere" modellen uit voorraad leverbaar waren. Naar de dealer, proefrit, offerte laten uitbrengen (inclusief inruil GTI). Goede deal kunnen maken en een weekje later de 208 op kunnen halen.

Aflevering: Bij aflevering bleek er geen achteruitrij - camera te zijn gemonteerd, terwijl dit wel op de optielijst van deze uitvoering stond. (Bleek een schrijven van de importeur te zijn waarin gemeld werd dat de camera op een bepaalde serie niet geleverd was) Dealer heeft dit netjes opgelost door mij de mogelijkheid te geven: of 250 euro retour (de prijs van de optie) of achter alsnog aanbrengen. Ik heb voor het laatste gekozen om de uitvoering compleet te houden.
Tevens stond het stuur niet helemaal recht. De dealer heeft de auto nogmaals laten uitlijnen. Nu alles OK.
Na 1,5 maand ben ik zeer tevreden over de auto, op 1 uitzondering na: het verbruik. De uitvoering is zeer compleet, rijdt prettig. Verbruik na 1500 km onveer 1 op 13,5. Dit valt mij toch erg tegen. Mijn rijstijl is rustig, ongeveer 1/3 deel snelweg. Peugeot beloofd gemiddeld 1 op 22. Dit is een grote afwijking. Misschien wordt het in de toekomst nog iets beter. ( (Overigens geeft de boordcomputer 1 op 15,5 aan)

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Peugeot 208

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.