Opel Zafira 1.8 Temptation (2007)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Zafira 1.8 Temptation |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2007 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 67.800 km |
KM-stand laatst | 81.100 km |
Heerlijk
- 73.000 km
Rij al weer een paar maanden in deze Zafira. Wat een genot en ruimte. Blij dat we de stap weer gemaakt hebben om een zafira te gaan rijden. Mis alleen wel de automatische airco, maar dat weeg niet op tegen alle andere pluspunten.
Snap nog niet waarom ik van een zafira naar een meriva ben gegaan. Maar goed iedereen maak wel eens een fout.
In deze zafira zit een 1.8l motor ten opzichten van de 1.6 van de oude zafira. Het verschil is goed merkbaar terwijl de prijs 2de hand niet veel uitmaakt. Als je de kans hebt zou ik voor de 1.8 gaan. Net effe wat meer power en dat kan je goed gebruiken bij zo'n zware degelijke auto
motor lampje
- 81.100 km
Nog steeds erg tevreden over de auto.
paar weken geleden ging het motor lampje branden en miste hij vermogen, hield in bij het gas geven. Hup gelijk naar de garage waar ze gelijk de auto gingen nakijken. Bleek er benzine of bij de bougies te zijn gekomen waardoor die niet meer goed werkten. Nieuwe bougies er in en gaan. Wel met de opmerking dat als het snel weer gebeurt de hele kop verangen moet worden en dat zou wel prijzig worden. Ben nu een maand verder en niks aan de hand gelukkig
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren