Opel Vectra Stationwagon 2.5i-V6 CDX (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Vectra Stationwagon 2.5i-V6 CDX |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 196.000 km |
KM-stand laatst | 196.000 km |
Review Vectra B X25XE
- 196.000 km
Na een heerlijke tijd Vectra A wou ik toch een grotere Vectra ivm met onze hond.
Na een lange zoektocht ben ik bij een CDX leder uitvoering uitgekomen die net onder de 2 ton zat. Moeilijk zat omdat de meeste 6 cilinders (2.5 en 2.6) nogal wat km achter de kiezen hebben.
Deze had een lagere aanschafprijs omdat er wat plekjes buitenom zaten wat ik prima vind, want hij wordt toch weer verbouwd als project van Vectrateam Nederland.
Had echter wel 1500 euro gereserveerd voor evt achterstallig onderhoud....die lang niet nodig waren.
De luxe van een CDX is helemaal af met de X25XE en automaat in het vooronder en het lederen intrieur zit als een koning.
Heerlijke auto, maar bespaar niet op onderhoud.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren