Opel Mokka X 1.4 Turbo Innovation 4x4 (2018)

autoreview

Opel Mokka X
Opel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka XOpel Mokka X

Signalement

UitvoeringMokka X 1.4 Turbo Innovation 4x4
Versnellingen6, Automaat
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf12.500 km
KM-stand laatst50.000 km
Lezerswaardering: 20%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Super met AUTOMAAT

  • 50.000 km

Na 3 jaar opel Meriva, dan 3jaar de opel MOKKA.
En dan nu de opel MOKKA X turbo 140 PK automaat met
alles er op en eraan met lederen bekleding panorama dak
'Dat is met 50000 km op de teller kan ik zeggen dat rijd
SUPER .Jammer van het nieuwe model MOKKA ,niet mijn model (lijkt toch weer wat op een japannertje)
Blijf nog maar fijn mijn MOKKA X rijden.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Opel Mokka

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.