Opel Corsa-e 11kW Business Edition (2021)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corsa-e 11kW Business Edition |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2021 |
Jaar van aanschaf | 2021 |
KM-stand bij aanschaf | 500 km |
KM-stand laatst | 2.500 km |
Pittig bakkie
- 2.500 km
Deze Opel Corsa E is voor mij een tijdelijke (voorloop) lease auto. Overmorgen krijg ik mijn Zoe 5.0.
Het is mijn 1e electrische auto en ik moet zeggen, dat vind ik heerlijk. Het over de weg zoeven, traploos accelereren, erg prettig.
Qua prestaties ben je bij het stoplicht zo'n beetje iedereen de baas (in sport-stand) behalve sommige Tesla rijders maar ja, die tasten een stuk dieper in de buidel. Bij 150 km/uur stopt deze auto er wel een beetje mee. Niet slecht voor een compact E-auto maar wat dat betreft was ik liever voor Kia EV6 gegaan. Helaas niet op tijd leverbaar en beetje buiten budget eigenlijk.
Bij het door de bochten gaan merk je wel dat het een zware auto is (ik was 832kg aluminium A2 gewend ;-)) maar als je dan beetje gas terugneemt gaat het allemaal wel. Verder zijn de remmen af en toe sponzig: je verwacht dat ie precies remt en dan merk je dat je toch ineens het pedaal vol in moet trappen om effect te krijgen. Niet echt prettig.
Ik rij voornamelijk korte stukjes dus range anxiety heb ik niet maar ben blij dat ik met Zoe wat verder kan komen want er mee naar Parijs rijden wordt wel een dingetje.
Ondersteuning van stoelen bij bochtenwerk vind ik wat minder. Bediening van scherm niet zo intuitief maar als je een E auto wilt rijden die er niet als E-auto uit ziet en van snel door stadsverkeer heen zoeven houdt, dan is dit prima auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren