Opel Corsa 1.2 Turbo 100pk Ultimate (2022)

autoreview

Opel Corsa 1.2 Turbo 100pk Ultimate (2022)

Signalement

UitvoeringCorsa 1.2 Turbo 100pk Ultimate
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2022
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf28.069 km
KM-stand laatst28.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Leuke verrassing

  • 28.000 km

Toegegeven, dit is niet „mijn” auto, maar de auto van mijn vrouw, maar ik rijd er regelmatig mee.
De keuze kwam uit een Audi A1, Peugeot 208 en Opel Corsa. Mijn vrouw vond de Audi het mooist, de Corsa ook erg mooi en de 208 ook, maar knapte volledig af op het interieur van de 208. Toen bleven er twee over. Nadat we bij een A1 waren wezen kijken werd het duidelijk dat de Corsa het moest gaan worden. Binnen ons budget kreeg je dan gewoon veel meer auto.
Mijn vrouw wilde wel heel specifiek, een witte met zwart dak en zonder rood interieur (lees de GS line).

Daarmee is het de Elegance geworden en die heb ik mogen ophalen 250km van waar wij wonen. Na een succesvolle proefrit merkte ik pas bij het naar huis rijden, wat voor fijne auto ik dit vond. De luxe van zo,n „kleine” auto, met lane keep assist, stoelverwarming, ledverlichting, achteruitrijdcamera, parkeersensoren rondom met zelf sturend systeem en en en, stemde me erg gelukkig. Maar het mooiste is z,n wegligging. Stuurt zo mooi scherp en direct, onderstel is tikkie naar het stugge maar eigenlijk gewoon comfortabel.

De auto is dusverre boven verwachting. Ook een super plus: Isofix voor. Daarmee kunnen we de kinderen rechts achter elkaar zetten en houden we genoeg ruimte over voor rijder en passagier. Ik ben voor een aantal autos te lang om met achter mij een kinderstoeltje nog goed te kunnen zitten namelijk.

Verbruik moeten we nog scherper meten. Op dit moment zitten we rond de 1 op 17. Kan er weinig zinnigs over zeggen verder.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Opel Corsa

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.