AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Almera Tino 2.0 Comfort CVT (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Almera Tino 2.0 Comfort CVT |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De standaart automaat is erg fijn, ik wil nooit meer zonder. Hij rijdt goed en stuurt lekker. Er is genoeg ruimte, alleen de beenruimte achterin en de bagege ruimte zou beter kunnen. Op hogere snelhied is er best veel windgeruis en soms lijkt de moter kwa geluid wel een diesel. Verder ben ik erg tevreden. Het is ook een erg betrouwbare auto, ik heb er nog nooit problemen mee gehad. Mocht je dan toch ooit naar de dealer moeten, dan wordt je daar opgevangen door aardig en behulpzaam personeel.
PROBLEMEN
Alleen wat schade en deukjes
7,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren