Nissan 100 NX 1.6 SLX (1992)

autoreview

Nissan 100 NX

Signalement

Uitvoering100 NX 1.6 SLX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf150.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een fijne vlotte tweezitter met een hoog betrouwbaarheidsgehalte.
Alhoewel het geen strepentrekker is met zijn 90 pk motor is hij zeker goed genoeg om eens een stukje te scheuren. Motor moet echt boven 4000 toeren komen om vlot door te gaan.
Behoorlijk comfortabel ondanks matige schokdempers achter.
Op hoge snelheden beetje deinerig en besturing voelt dan ook wat week aan. ( stuurbekrachtiging aanwezig)
Zeer onderhoudsvriendelijk mede door distributieketting.
Geen olieverbruik of roestvorming ondanks leeftijd.
Ik zelf ben met deze auto onlangs naar Spanje gereden en na die rit berekende ik een verbruik van 1 op 15.
Doorgaans haal ik net de 1 op 11,5.
Het interieur is heel aardig verzorgd wel een wat piepjes en kraakjes en een hendeltje dat er de geest aan geeft.
Mijn 100 NX is niet uitgerust met de uitneembare dakpanelen.
Ergens vind ik dat wel jammer maar zoals ik uit andere reviews hoorde willen die dakjes wel eens gaan lekken en daar heb ik geen last van.

Al met al een hele degelijke vlotte auto, prima geschikt voor langere ritten en zeer onderhoudsvrij.

PROBLEMEN

- defecte elektisch bedienbare ruit, motortje vervangen
- schokdempers achter uit voorzorg vervangen
- beetje roest op de remtrommels, vervolgens opgeschuurd en behandelt met zinkspray.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.