AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi Galant 1.8 GLi (1993)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Galant 1.8 GLi |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1993 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 162.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze rode auto, ligt rotsvast op de weg. het verbruik ligt ongeveer 1 op 12,5. De benzinemotor gromt tevreden als hij op de autoweg rijdt. Het interieur ziet er netjes uit. Het dashbord is overzichtelijk, wel kaal uitgevoerd. Helaas is er geen airco, wat jammer is. De stuurbekrachtiging doet zijn werk goed en ieder bochtje loopt perfect.
PROBLEMEN
Op een klein probleempje op de ventilator na, geen problemen gehad.
3,5
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties3
- Comfort4
- Kosten3
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook
Nieuws

Mitsubishi Moonstone Concept: de auto van 2035
Nieuws

Mitsubishi XRT Concept blikt vooruit op nieuwe L200
Nieuws

Mitsubishi ASX - Back to Basics
Nieuws

Mitsubishi Outlander PHEV in 2024 naar Nederland
Nieuws

Mitsubishi: 16 nieuwe modellen binnen 5 jaar
Nieuws

Lezersreacties (0)
Reageren