Mitsubishi Colt 1.5 GLXi (1988)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Colt 1.5 GLXi |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1988 |
| Jaar van aanschaf | 1994 |
| KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Bijzonder fijne auto. Soepele motor welke in de 5e versnelling ook vanf 50kmh lekker loopt. Dus lui rijden is geen probleem. Maar is zeker niet traag! Schakelt prima. Zuinig en vooral probleemloos. Alleen de nodige normale zaken vervangen zoals accu, banden, uitlaten. Stoelen zijn prima. De bekleding binnen laat na verloop van tijd wel los bij de portieren. Maar na 17 jaar mag dat wel. Geen problemen met roest (indien metalic lak).
Beste auto ooit gehad.
PROBLEMEN
eenmaal wat problemen met starten, wat te wijten was aan accu die op de grens zat. Garage dacht aan startslot, maar het was gewoon de accu. Logisch gezien de electronica: Te lage accuspanning, dan ook geen controle over injectie etc. Prima beveiliging ivm katalysator.
Eenmaal radiateur vervangen, en eenmaal stilgevallen nadat water in verdeelkap zat; dit na lange warme droge periode en wasstraat onderkant wassen. Advies om dit NOOIT te doen. Rubbers zijn dan te droog.
Verder nooit problemen!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Mitsubishi Colt
Lees ook

De Mitsubishi Colt van 1988 was veelbelovend maar werd geen groot succes

100.000 km met een Mitsubishi Colt - Uit de Oude Doos

'Mijn dealer gaf veel meer coulance bij defecte airco dan importeur, dat is toch niet eerlijk?'

Met deze Japanse compacte hybride SUV's met de kop eraf kun je nog jaren zorgeloos rijden



Lezersreacties (0)
Reageren