Mazda 626 Wagon 2.0i LX (1995)

autoreview

Mazda 626 Wagon

Signalement

Uitvoering626 Wagon 2.0i LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf165.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Op zich is het een probleemloze auto. Toen ik hem kocht was er een probleem met de thermostaat, dit is echter door de dealer onder garantie opgelost. Overige reparaties is normale slijtage, gezien de kilometerstand.
Een vaker voorkomend iets bij deze 626"en zijn de achterremmen, en dan de werking van de handrem. Als dit vervangen wordt met nieuwe onderdelen dan kost het wel erg veel. Gelukkig komt dit model veel op sloperijen voor.
Wat me vooral bevalt aan de auto is de ruimte en hij ziet er lekker hoekig uit. (is voor mijn vrouw ook makkelijk met het inparkeren)
Aan het interieur en het dashboard is wel goed te zien dat het oorspronkelijke model al uit de jaren 80 komt. Het oogt wat ouderwets van binnen.

PROBLEMEN

-thermostaat (onder garantie verholpen)
-achterremmen (vervangen met onderdelen van de sloop)
-op dit moment iets speling op de aandrijfassen, reparatie is echter (nog?) niet nodig

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.