Mazda 5 2.0 CiTD Executive (2006)

autoreview

Mazda 5
Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5Mazda 5

Signalement

Uitvoering5 2.0 CiTD Executive
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf10 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Auto pas een week in huis, bevalt prima en voldoet ruimschoots aan de verwachtingen. Het comfort is heerlijk, rustige auto. Rijwind is er wel degelijk, niet hinderlijk.
Op de achterbank drie kindersitjes naast elkaar, gaat goed, ruimte is net voldoende. Vastmaken van de gordel is nog even wennen.

Rijgedrag van de auto is prima, lekker pittig, niet overdreven fel. Verbuik nog moeilijk te beoordelen, te weinig mee gereden.

Optimaal zijn de schuifdeuren, ideale instapmogelijkheid voor de kinderen. Ruimer kan niet, verder ook makkelijk bij krappe parkeerplekjes.

UPDATE (12 juni 2007)
Inmiddels 43000 kilometer gereden, zonder problemen. Brandstofverbruik valt wat tegen, blijft een aanrader. Bijzonder is de trekkracht bij lage toeren, de auto rijdt probleemloos 90 in z’n zesde versnelling.

UPDATE (mei 2008)
De teller staat inmiddels op 90.000 km en nog steeds rijdt de auto prima. De geleverde banden (Toyo geloof ik) gingen achter wel zingen bij 60.000 km dus die zijn vervangen. Nu weer Bridgestone, toch net ff wat beter.

PROBLEMEN

Echte problemen zijn er niet. Opvallend was dat de airbag rechtsvoor niet uit kon, dat verwacht je wel bij een auto van dit prijsniveau. Een modificatie kost 200,= excl BTW.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.