Mazda 323 1.5 GLX (1986)

autoreview

Mazda 323

Signalement

Uitvoering323 1.5 GLX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1986
Jaar van aanschaf1986
KM-stand bij aanschaf224.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Ervaringen.
Voor de leeftijd super auto, comfortabel Japanse auto met kenmerkende luxe ervan. Hij heeft namelijk 5 versnellingen, lendensteunen, elektronische ontsteking ,kofferbak openen van binnenuit, en nog meer poespas. Onderhoud doe ik zelf, de auto's is voor mij hobby en vervoer.

Rijd zeer goed en remt goed.

Voordelen
belastingvrij, kwalitatief erg goed. En voorzien van distributie ketting, genoeg kracht om met het huidige verkeer mee te komen. De techniek heeft me nog nooit laten staan. Er is makkelijk aan te sleutelen, alles is metrisch, genoeg ruimte in de motorruimte om ergens bij te komen.

Nadelen
Prijs van de onderdelen zijn hoog in verhouding met Europese auto's. En ze zijn nog al roestgevoelig. Ze roesten van binnen naar buiten. En water in de kofferbak is bij mazda's een kwaal.

Roest
Ja, roesten op de bekende plekken: wielkasten, wielranden en deuren. zelf heb ik al het nodige laswerk verricht.
Nu de achterlichten gekit zijn krijg ik ook geen vocht meer in me kofferbak.

Problemen
behalve regulier onderhoud een onstekingsmodule die stoorde het stationaar lopen van de motor.


8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.