Lancia Lybra SW 2.0 20v LX (2001)

autoreview

Lancia Lybra SW
Lancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra SWLancia Lybra - interieur

Signalement

UitvoeringLybra SW 2.0 20v LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De keuze voor deze Lancia was niet moeilijk. De auto is zo apart en vooral mooi van binnen dat ik gewoon voor deze auto moest kiezen. Persoonlijk heb ik de eerste 100.000 kilometer erg genoten van het rijden, comfort, de fantastische stereo en de uitstraling van deze auto. Na 100.000 km echter leek de Lybra echter aan het eind van haar Latijn; het is me niet meer gelukt om meer van 10.000 aansluitend bij de dealer weg te blijven. Grappig is dat je daardoor wel meer gaat genieten waarop de auto echt goed rijdt.

PROBLEMEN

Bij de eerste 100.000 km kleine typische Lancia problemen, afvallende bedieningsknopjes, rammelend lampje in de in plafond etc. Er moeten veel lampjes vervangen worden, misschien iets niet goed met de spanningsregelaar (ook af en toe wisselende sterkte van de interieur verlichting)? Na 100.000 werd ze der dagen zat, veel olie verbruik, onregelmatig lopen, te langzaam stationair, inhouden bij 4.000 toeren en stotteren onder de 1.500 toeren. Deze problemen zijn helaas nooit afdoende verholpen. De klachten worden nu gevaarlijk (inhouden op B wegen ed) daarom moet de auto nu weg.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.