Kia Clarus 1.8 LX (1998)

autoreview

Kia Clarus 1.8 LX (1998)

Signalement

UitvoeringClarus 1.8 LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf87.400 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Zeer ruime auto met goede uitrusting voor een zeer lage aanschafprijs. Goede stoelen waarvan de rugleuning wel iets hoger zou mogen. Heel veel beenruimte zowel voor als achterin en een achterbank waar met gemak 3 volwassenen plaats kunnen nemen. De uitrusting is voldoende met airco, electrische voorramen, centrale vergrendeling met afstandsbediening, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en stuur, enz. Ruime en goed bruikbare kofferbak zonder beugels en veel zicht rondom. Kortom, een auto waar je heel comfortabel lange afstanden in kunt rijden. Zelfs met een caravan door de bergen.

Minpunten van deze auto zijn; weke achtervering(wel goed voor comfort, niet voor drempels), slecht schakelende versnellingsbak (een naar twee niet zonder kraken), kleine kaartvakken en dashboardkastje, vage besturing.

PROBLEMEN

Tijdens de proefrit voorafgaand aan de koop van de auto, kwam naar voren dat alle vier de banden versleten waren, de voorbumper ooit slecht was overgespoten, er speling zat in de bestuurdersstoel, de remmen trilden door kromme schijven en er een paar electrische probleempjes waren. Dit is allemaal op kosten van de verkopende partij verholpen. Na aanschaf van de auto bleek dat de airco het niet deed (reparatie van ongeveer 700 euro), de voorwielen trilden en er nog een paar electra problemen waren. Bij +/- 93000 km zijn ook nog de remschijven en blokken vervangen. Dit is allemaal onder garantie verholpen waarvoor petje af voor deze Opel dealer.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.