Jaguar I-Pace EV320 HSE (2020)

autoreview

Jaguar I-Pace EV320 HSE (2020)

Signalement

UitvoeringI-Pace EV320 HSE
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf2.500 km
KM-stand laatst67.000 km
Lezerswaardering: 35%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Elke dag een feestje

  • 67.000 km

Na 2jaar en 67000km verder ervaar ik elke rit nog steeds als een feestje. Elektrisch rijden is geweldig, zeker in deze i-pace. In het begin wat onrust maar na een paar updates geen storinkjes meer. Het rijcomfort is perfect.
De actieradius is voldoende voor dagelijks gebruik. De sport in het begin was om zoveel mogelijk actieradius te behalen. Dit werd uiteindelijk 454km. Gemiddeld nu is dat in de zomer 430km en in de winter 380km.
Wind en regen zijn de grootste spelbrekers.
Na 60000km zijn de voorbanden vervangen terwijl de achterbanden nog voldoende profiel hebben. De voorbanden waren helemaal af.

Bij 100000km schrijf ik hoe de i-pace zich tot dan heeft gehouden.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.