Hyundai Santa Fe 2.4 GDI CVVT 4WD i-Catcher (2013)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Santa Fe 2.4 GDI CVVT 4WD i-Catcher |
---|---|
Versnellingen | 6, Automaat |
Bouwjaar | 2013 |
Jaar van aanschaf | 2013 |
KM-stand bij aanschaf | 15 km |
KM-stand laatst | 200 km |
De eerste kilometers
- 200 km
Ik heb de auto begin april 2013 opgehaald bij de dealer in Delft.
Ik was heel benieuwd naar de kleuren combinatie (Glacier blue met bruin leer interieur) omdat ik deze volledig van papier en staaltjes had gedaan. Maar wat een plaatje! De lak is erg gaaf en is wat donkerder of lichter afhankelijk van het licht waar de auto in staat. Samen met het interieur en de standaard 19" velgen staat er ook echt wat!
Tot nu toe alleen wat stadsverkeer en wat snelweg kilometers gereden, maar nog niet veel. Het duurde even voor ik de stoel naar wens had ingesteld, maar ook dat is gelukt.
Het rijdt fantastisch; hij is zeer stil, comfortabel en voelt fors aan, precies wat ik zocht. Achteruit rijden is even wennen vanwege de hoog oplopende lijn naar de achterkant van de auto (minder goed zicht) maar dat is denk ik een probleem bij alle hoge auto's.
Maar samen met de grote spiegels (die je automatisch naar beneden kan laten klappen als je achteruit rijdt) en de camera lukt het best.
Tot nu toe alleen wat bedieningspuntjes; in het NAV systeem kun je de 'stem' permanent uitzetten, alleen werkt de setting niet. De stem blijft werken.
En als je het schuif/kantel dak dichtdoet gaat ook altijd het zonnedak mee dicht.
Voor beide puntjes ga ik nog even langs, zal een software update worden denk ik....
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.