Hyundai Ioniq Electric Premium (2021) #2

autoreview

Hyundai Ioniq Electric Premium (2021)

Signalement

UitvoeringIoniq Electric Premium
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2021
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf6 km
KM-stand laatst50.000 km
Lezerswaardering: 63%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke betrouwbare auto

  • 48.000 km

Deze elektrische auto gekozen vanwege minder uitstoot, thuis alles elektrisch, zonnepanelen etc. Door van Mossel-actie én de subsidies extra goedkoop in de private lease. De Premium-uitvoering bij Hyundai auto’s biedt écht alle extra’s die je je maar kunt voorstellen. Vandaar ook een héle dikke goed voor algemene gebruikservaring. Verbruik is gemiddeld 15-16 kwh/100 km. Ik rijd altijd in Eco, want genoeg pit, meer heb je niet nodig. Binnenruimte erg goed, zelfs achterin. Enig nadeel, voor mij (73jr) ook reden voor volgende auto een Kona, is de instaphoogte. Wordt lichamelijk langzamerhand wat minder. Algemene bediening is perfect, niet álles per touch-screen maar nog veel makkelijke knoppen. Algemene indruk van de auto is wat mij betreft perfect. Énige “wat minder” puntje is het geluid uit de achterste wielkasten, maar nu aan gewend. Kortom, deze auto is een dikke aanrader!

Na private lease houden/terug geven?

  • 50.000 km

In mijn review gaf ik aan in november a.s. een Kona te “willen” vanwege hogere instap. Een nieuwe (€40.000) is me te gek, dus dan occasion. Maar…hoe is de vorige eigenaar ermee omgegaan, altijd snelladen gehad of juist netjes thuis? OK, op de batterij kun je een SOH loslaten, maar dan nog. Plm €25.000 voor een goede moet kunnen, maar MIJN Ionic ken ik door en door en ik ben er zuinig mee omgesprongen. Hij bevalt nog steeds ontzettend goed met alle extra’s, bovendien afgelopen juni naar Oostenrijk, helemaal geen punt qua laden etc. En wat hélemaal positief is? In het begin thuis 100% opladen was 290km. Nu was het al een paar keer 330km! Perfect toch? Dussss…. Nog een poosje lage instap!? Denk het wel😁

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.