Hyundai Coupé 2.0i CVVT FX DynamicVersion (2007)

autoreview

Hyundai Coupé
Hyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai Coupé

Signalement

UitvoeringCoupé 2.0i CVVT FX DynamicVersion
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf80.000 km
KM-stand laatst98.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Hele fijne auto

  • 98.000 km

IK heb al een aantal kilometers gereden met deze auto, ik vind het een heerlijke auto. Naar Duitsland gereden, naar Hongarije en elke dag heen en weer naar mijn werk.

Rond de 90000 heb ik besloten om een gastank in te bouwen. Op benzine rijd deze auto ongeveer 1 op 12, en met gas 1 op 10.

Enige nadeel aan deze auto en dat had ook mijn vorige coupe rond de 2500 toeren zakt het vermogen een klein beetje in, maar daarna gaat hij weer verder.

Als ik flink wil gassen op de autobahn in Duitsland zet ik hem altijd op benzine, ik vind boven de 150 KM/h gewoon niet verantwoord.

Ik rijd met deze gastank met een flashlube, deze laat eend ruppeltje olie in de inlaat vallen, rond ongeveer 10 seconden.

Ik heb de distributie riem laten vervangen rond de 90000 km. Accu heb ik ook al 1 x vervangen maar dat waren de problemen wel die ik heb gehad met dit beestje.

4,3
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens