AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Honda Shuttle 2.2i ES (1996)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Shuttle 2.2i ES |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1996 |
Jaar van aanschaf | 1998 |
KM-stand bij aanschaf | 215.000 km |
KM-stand laatst | 235.000 km |
- 235.000 km
Wat een fantastische auto is dit. We rijden er nu bijna een jaar in. Onderhoud is ongeveer afwezig (en dat na 15 jaar en 215.000 kilometer). Het enige onderhoud is een lampje en het vervangen van een lekke band.
Comfort is super, maar je moet er van houden. Het is een auto die gemaakt is voor de amerikaanse markt, en voor Europa is er niets aangepast. Dus een grote handle voor het bedienen van de automaat aan het stuur en rijden alsof het een cruiseschip is.
Verbruik... Ach, het is een grote hoge zware auto met een 2.2 liter motor. Als je geluk hebt rij je 1:10.
8,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren