Honda Insight 1.3 i-VTEC Elegance (2009)

autoreview

Honda Insight
Honda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda InsightHonda Insight

Signalement

UitvoeringInsight 1.3 i-VTEC Elegance
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst9.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Insight

  • 4.225 km

Ivm gezinsuitbreiding moest ik mijn Honda civic uit 2001 3 drs verruilen voor een gezinsauto met de nodige gemak en luxe. Was eerst op zoek naar een leuke betaalbare occasion met zo laag mogelijke maandlasten, onderhoudskosten en natuurlijk zo hoog mogelijk betrouwbaarheid en dus een Honda. Ik heb een tijdje zitten twijfelen tussen een occasion Honda civic 1.8i Sport vanaf 2006 en de Insight ivm budget.

Na een proefrit in de Insight gemaakt te hebben was ik aangenaam verrast van de prestaties en de luxe van deze auto. Ik hierna geen moment getwijfeld om deze auto te kopen.

Ik rij deze auto dagelijks met plezier en ben iedere keer weer verbaast over de prestaties. Rij nu gem. 1 op 18 in de ecostand 70% snelweg gem 120 km/u veel op cruise control en 30% stad. En zo nu en dan lekker op de staart trappen. Dus het verbruik kan nog wel beter, ga langzamerhand onbewust proberen steeds zuiniger te rijden nu proberen de 1 op 19 te halen

Van het weekend stand ik naast een BMW 3-serie sedan 1.8i sedan bij de stoplicht en de beste man kon mij maar met moeite bijhouden. O wat heb ik hiervan genoten. En men maar denk dat een Honda Hybride auto niet sportief/zuinig kan zijn.

Update

  • 9.000 km

Na redelijk wat km's te hebben gereden en de auto ook wat meer door heb is het niet al te veel moeite maar wel wat geduld heb ik vandaag eindelijk het verbruik op 4,4l zien uitkomen. Mijn vorige tankbeurt eindigde trouwens op 5,0l met 75% snelweg km en een gem snelheid van 110 km/u.
Had in het begin niet echt direct door dat de verwarming in de auto stand vanzelf de airco inschakelt. De airco met wel echt op uit staan anders zijn de bovengenoemde waarden niet te halen (door mij tenminste). De resume knop van de cruise control is hierbij ook een hele handige hulpmiddel en natuurlijk ook en ECO-stand. Verbaas nog steeds over het vermogen dat deze auto produceert.

Kortom de auto bevalt nog steeds prima alleen is de bluetooth verbinding niet echt optimaal vooral op snelweg. Wil nu wel mijn navigatiesysteem inbouwen maar kost enkel het navigatie paneel (randje) met toebehoren ruim 250 EURO bij de dealer. Had wel wat goedkoper gemogen, maar ja. Ben nog wel van plan om de ramen te tinten twijfel alleen nog tussen folie of spuiten en toch nog een after market xenon-kit erop te laten zetten.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.