AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Honda CR-V 2.0 i-VTEC Comfort (2007)

autoreview

Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V
Honda CR-V

Signalement

UitvoeringCR-V 2.0 i-VTEC Comfort
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf41.000 km
KM-stand laatst79.000 km
Lezerswaardering: 53%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Kwaliteit

  • 71.000 km

Ik was gewend een Volvo met een hoge kilometer stand aan te schaffen en kon dan luxe rijden voor een prima prijs.
Van 180.000 tot 330.000 km met een afschrijving in 5 jaar van € 10.000.- en een onderhoud van € 5000.-.
De laatste XC70 liet mij wat kosten betreft finaal in de steek.
Afschrijving 15.000.- en kosten € 10.000.- aan onderhoud.
Voor mij een zeer slechte te dure auto, vandaar gegaan voor het beste merk in de betrouwbaarheidsonderzoeken.
Tot nu toe beslist geen spijt.
CR-V aangeschaft met kilometer stand van 41.000
De CR-V rijdt iets minder comfortabel dan de Volvo XC70, maar de zit is beter en onderhoud was tot nu toe 1 kleine beurt met vervanging van olie, 1 stel remblokken en enkele filters.
Verbruik is zeer acceptabel. Zomers 1 : 11 en in de winter 1: 10 met veel korte afstanden.
Tot nu toe is de betrouwbaarheid optimaal.

Airco

  • 79.000 km

Zoals men kan lezen op internet is de airco bij deze Honda vaak bij 80.000 km aan vervanging toe. Mijn droom om een auto te kopen die geen abnormaal onderhoud vraagt is in rook opgegaan.
Ook Honda is niet meer wat het was.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren