Ford Puma 1.4i 16V (1999)

autoreview

Ford Puma
Ford PumaFord PumaFord PumaFord PumaFord PumaFord PumaFord Puma - interieur

Signalement

UitvoeringPuma 1.4i 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf60.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Onze zoektocht naar een tweede auto begon bij de kleinste auto van Ford; de Ka. Maar na het zoeken van informatie over deze auto, kwamen we ook een ander redelijk klein model van Ford tegen. Namelijk de Puma, gebaseerd op het onderstel van de Fiesta. Naast de styling, viel ons ook de rijeigenschappen positief op. Het beestje stuur namelijk messcherp.
Voordeel van de 1.4 motor is dat je wel de looks en het goede sturen van de Puma hebt, maar niet het verbruik van de 1.7 motor.

Het model ziet er nogal klein uit en is dat dan ook. Mensen van 2 meter krijgen het waarschijnlijk wel krap, al weet ik uit ervaring dat het wel past. Achterin passen, mits de mensen voorin een beetje inschikken) precies twee volwassen. Zorg er wel voor dat de reis niet te lang is, want het is niet heel ruim. Als met al is de Ford Puma een handige tweede auto, heerlijk voor erbij!

PROBLEMEN

Problemen hebben we gelukkig nog niet. Natuurlijk wel het standaard kwaaltje van de Puma, de afwatering van de achterklep. Maar als je die langzaam omhoog laat komen is er niets aan de hand.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Ford Puma

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.