Ford Mondeo Wagon 1.8 TD Ghia Platinum (2000)

autoreview

Ford Mondeo
Ford Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo WagonFord Mondeo - interieurFord Mondeo

Signalement

UitvoeringMondeo Wagon 1.8 TD Ghia Platinum
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2000
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bij de aanschaf wel moeten wennen aan de lengte van de auto, maar na een kleine 500 KM waren we dikke maatjes. In de gehele periode hoofdzakelijk de servicebeurten gehad. Bij de eerste servicebeurt aangegeven rare geluiden bij het remmen geconstaterd. Geluiden waren voornamelijk bij de achterremmen hoorbaar. Er bleek een modificatie te zijn voor de achterremblokken welke gratis werden vervangen door Ford.
Bij 110.000 een defecte dynamo hetgeen vaker voorkomt bij dit type Mondeo. Het een en ander is te wijten aan de vele stroomverbruikers waaronder voorruitverwarming, elektrisch verwarmde spiegels, verwarmde voorstoelen en airco. Verder gemiddeld 50.000 km met de voorbanden gedraaid en 105.000 met de achterbanden. Accu’s gaan korter mee, gemiddeld 1 jaar, mede door de vele stroomverbruikers. Verder een tiptop auto die ik zekers ga missen vanwege de keuze van een nieuwe auto.
Resterend 1 minpunt is de geringe trekkracht. Voor het rijden met een caravan toont de diesel geringe trekkracht bij lage toeren. Vanaf 2500 rpm verder geen tekortkoming maar hierdoor toch een onrustig rijgedrag bij het trekken van zwaardere lasten.

PROBLEMEN

Achterremmen bij aanvang, modificatie Ford.
Dynamo bij 110.000 KM
Stekkerverbindingen bij stoelen, alarm gordelspanners.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.