Ford Mondeo Wagon 1.8 16V 125pk First Edition (2003)

autoreview

Ford Mondeo Wagon

Signalement

UitvoeringMondeo Wagon 1.8 16V 125pk First Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf10.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na een tijdje Mondeo sedan te hebben gereden kwam ik een wagon tegen bij de dealer. Nieuw model met facelift in een aantrekkelijke vormgeving. Volgens verkoopverhaal van dealer was deze auto in bezit geweest van een Ford medewerker. Toch vind ik deze auto minder prettig rijden dan mijn vorige Mondeo.
Combinatie bak/ koppeling werkt niet lekker soepel,
en het lijkt of hij een stuk luier is, terwijl het om exact dezelfde motor gaat.
Qua ruimte is het natuurlijk wel een vooruitgang: je hebt in de wagon echt enorm veel binnenruimte.
Ook ben ik achteraf ontevreden over de betaalde prijs: Als je het bedrag aan BPM omrekent heb ik eigenlijk gewoon de nieuwprijs betaald voor een auto van een jaar oud. Ook heeft de dealer me niet gewezen op de actie van de Futura modellen die op stapel stond.

PROBLEMEN

Wil regelmatig niet zo best starten; audiosysteem
slaat na een uur rijden vast en is dan niet meer te bedienen, pas na meer dan een uur afkoelen is hij weer bedrijfsklaar; Achterklep sluit beroerd; Combinatie versnellingsbak / koppeling werkt niet soepel.

4,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.