Ford Fiesta 1.3 Futura (2005)

autoreview

Ford Fiesta
Ford FiestaFord FiestaFord FiestaFord FiestaFord Fiesta - interieurFord Fiesta

Signalement

UitvoeringFiesta 1.3 Futura
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf72.000 km
KM-stand laatst82.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Koppeling / versnelling.

  • 82.000 km

Sinds mei 2009 in het bezit van de Fiesta welke is gekocht bij Europa Garage Hardenberg.
Vanaf het begin was het na koude start moeilijk schakelen in de achteruit en daarna in de eerste versnelling.
Omdat het probleem zich niet altijd voordeed was het in eerste instantie lastig de oorzaak te vinden.
Vlak voor het eind van de garantieperiode de afspraak met de chef werkplaats gemaakt dat bij blijvend probleem alsnog de noodzakelijke reparatie onder garantie wordt uitgevoerd.
De auto is nu alsnog voorzien van een complete nieuwe koppeling incl. drukgroep enz. En dit alles geheel conform onze afspraak m.b.t. garantie.
Bij deze wil ik mijn enorme waardering uitspreken voor Europa Garage Hardenberg m.b.t. de service en het nakomen van de afspraak.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.