Fiat Cinquecento Sporting (1995) #2

autoreview

Fiat Cinquecento Sporting (1995)

Signalement

UitvoeringCinquecento Sporting
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf83.858 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na wat zoeken op internet naar mijn eerste auto kwam ik een rode Fiat Cinquecento Sporting (1995) tegen.
Na het bekijken van de auto en er een proefrit meegemaakt te hebben besloten om de auto te kopen. Hij bevalt tot nu toe goed, goedkoop in verzekering, goedkoop in wegenbelasting en met het
verbruik in de stad 1 op 15 en op de snelweg 1 op 18 best zuinig
Heb speciaal een sporting gekozen doordat deze er sportief uitziet en met de 1.1 motor wat meer pk's heeft dan de gewone 900cc.
Verder heeft de sporting meegespoten bumpers, lichtmetalen velgen, leren sportstuur/versnellingspook, sportstoelen, rode gordels verder heeft deze een dakraam.


Update: 88.500km
Geen problemen meer gehad, en heb ondertussen de lichtmetalen velgen laten repareren en bijspuiten omdat deze wat stoeprandschade hadden.
Ook op internet rode abarth wielnaafdopjes gekocht en die staan heel mooi bij de rode lak.


Update: 97.500km
Auto moest naar de apk keuring en er moesten een paar dingen vervangen worden:
-2 nieuwe voorbanden omdat deze slecht uitgelijnd waren en scheef waren afgesleten
-2 nieuwe wiellagers achter
-2 knipperlichten achter deze knipperde wit i.p.v. oranje
En de motor heeft een kleine onderhoudsbeurt gehad, totale kosten 500,-

PROBLEMEN

83900km:
Na het ophalen van de auto merkten we dat de motor warm liep.
Toen we thuis waren de garage opgebeld en ze hebben de auto de volgende dag opgehaald, bleek dat de sensor van de koelingsfan niet werkte en ze hebben de radiateur vervangen.(garantie)

84400km:
Motor liep ook weer warm, thermostaat kapot en de waterpomp vervangen.(garantie)

86800km:
Bij het optrekken hoorden we wat rammelen, bleek dat de motorsteun kapot was (garantie), verder begon de motor in te houden stotterde vaak en liep niet lekker meer.
Dat kwam omdat de bobines niet goed meer waren. (garantie)

93600km:
Het rammelende geluid kwam langzaam maar steeds harder terug, aangezien de garantieperiode (3maanden) afgelopen was naar een andere garage gegaan die in de buurt is.
Daar hebben ze gekeken en bleek dat het voorste (flexibele) deel van de uitlaat kapot was.
Kosten 180,-

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.