en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | Cuore 1.0 12V Nagano |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
We hebben deze auto nieuw gekocht in 2003 toen het nieuwe model Cuore net uit was. Hij is aardig aangekleed met airco, navigatiesysteem en lichtmetalen velgen. Deze auto is echt zuinig, je betaalt zo goed als geen wegenbelasting en tanken is ook elke keer weer een feest.
In de stad is het echt een vlot autootje, maar boven de 120 kilometer/uur doet hij nauwelijks iets. Inhalen is dus niet snel gedaan op de autosnelweg. De wegligging is ook niet super en hij heeft met name veel last van zijwind. Je voelt een stevige ruk aan het stuur als je een vrachtwagen inhaalt.
Kortom, geen auto voor lange afstanden, maar in de (rand)stad kom je er prima mee uit de voeten.
De uitlaat is er vlak voor de garantieperiode verviel onderuit gevallen. Deze is daarna kostenloos vervangen.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.