Daihatsu Cuore 1.0 12V Osaka (2006)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Cuore 1.0 12V Osaka |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2006 |
Jaar van aanschaf | 2016 |
KM-stand bij aanschaf | 44.260 km |
KM-stand laatst | 102.300 km |
cuore world !
- 102.300 km
Na een aantal maanden voor mijn werk met de trein op en neer van Assen naar Zwolle toch besloten om voor dit traject een klein en zuinig woon/werk autootje te zoeken.
Het moest een Japans wagentje worden dus een yaris oud model of een aygo of een quore echter met een lage km-stand en het liefst met een bekende historie.
Aygo's bleken duur met lage km-standen en de yaris (die we al eens gehad hadden) was een stuk minder zuinig.
Dus opzoek en gevonden in Groningen een Daihatsu Quore Osaka met 44000 km van de eerste eigenaar met een goede en gedegen aflevering van de dealer.(nw distributie/APK/winterbanden olie etc)voor 3000 euro.
Om maar met de deur in huis te vallen Osaka staat voor geen extra's dus geen stuur.bekr geen electr.raampjes niets van dat alles zelfs geen klokje!
Het klokje de dag van halen op de kop getikt bij japoto parts in groningen en er zelf ingezet.(dikke prima 10 eur verder orig.onderdeel).
Nu 60000km erin gereden op en neer naar Zwolle in een woord perfect geen rammels starten lopen alles werkt,zeer zuinig ,enorm laag onderhoud (een sensor vervangen 160 eur) thats it.
Nee onze andere auto is een honda civic 1.8 bj 2008 echter de quore is net zo betrouwbaar tot op heden niets dan lof op dat vlak.
Is er dan wat te zeuren ?
-Hoge carrosserie erg wind gevoelig
-iets hakerig in de versnellingen(gewoon rustig schakelen)
positief:
-zeer zuinig 1:18/ 1:19 bij 130 km/u(gemiddeld)
-best stil/rustig bij genoemde snelheden(laagtoerig blokje)
-lage onderhoudskosten en vaste lasten
-Super voor woon/werk gebruik
Nee echt een onderschat wagentje en zeer betrouwbaar!!
tip:zoek er een met extra's (nagano)die kosten momenteel niets meer en maken het leven aan boord net iets aangenamer.
J.
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties3
- Comfort3
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Met 6.000 euro op zoek naar een occasion uit de budgethoek

Toyota krijgt nieuwe stadsauto van Daihatsu

Daihatsu Charade (1987) - Liefhebber Gezocht

Achteruitkijkspiegel - 'Volvo en Polestar lijken toch nog te veel op elkaar'

Fiat Cinquecento vs. drie Japanse kleintjes - Uit de Oude Doos
