Citroën Xantia 1.9 TD SX (1997)

autoreview

Citroen Xantia

Signalement

UitvoeringXantia 1.9 TD SX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf256.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wij rijden nu alweer bijna 50.000 Km met onze Xantia. De auto bewijst zich als een uiterst betrouwbare reisgenoot. Als de xantia een maal de grote weg ruikt blijft hij maar uitnodigen tot kilometervreten. De wagen is ruim en zeer comfortabel, ook is deze naar mijn idee degelijk in elkaar geschroefd want ik kan zelfs bij de huidige kilometerstand nog geen rare bijgeluiden ontdekken. Het enige wat vervelend is is de koppeling deze heeft maar een korte slag en is bijterig van karrakter. Ook de rem vergt enige gewenning als je een ’gewone auto’ gewend bent.

De Xantia heeft ontslag gekregen ondanks een uitstekende staat van dienst. We gaan minder kilometers maken en hebben gekozen voor een vlotte hatch uit de PSA stal.

PROBLEMEN

Defecte brandstof pomp. 50/50 opgelost met de handelaar waar de auto is gekocht. Kosten €300,- inc. montage. Niet gek naar onze smaak.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.