Citroën C8 2.0i 16V Ligne Ambiance (2003)

autoreview

Citroen C8
Citroen C8Citroen C8Citroen C8Citroen C8Citroen C8Citroen C8 - interieurCitroen C8 - interieurCitroen C8 - interieurCitroen C8 - interieur

Signalement

UitvoeringC8 2.0i 16V Ligne Ambiance
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf159.610 km
KM-stand laatst161.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De Aanschaf

Met de vakantie weer in het vooruitzicht heb ik deze C8 gekocht. Vond hem bij een universeeldealer in leimuiden, was daar ingeruild door de eerste eigenaar. Met slechts 159.610 km erop volgens nap moet ik dat ritje spanje kunnen doen lijkt mij.

Netjes bijgehouden door een (sub)-dealer in utrecht en alles netjes op tijd zoals de distributieriem. Koppeling vernieuwd in zwitserland, gezien de faktuur en de remmen zijn ook recent.

20 Maart naar de apk en in 1 keer goedgekeurd.

schade

De C8 heeft wat gebruikerssporen, de meest storende is toch wel de dorpel rechts onder de schuifdeur en een flinke schaafplek rechtsvoor op bumper en scherm. Ff een klus geplaatst op MP en vandaag de deal gemaakt. Het word voor een leuk prijsje weer gefixed.

Er word niet veel met de auto gereden, zit nu op ongeveer 300km in 4 weken, maar hij rijd fijn. Word een fijne reis naar spanje hoop ik, want daarvoor heb ik hem aangeschaft.

einde verhaal

  • 161.500 km

Tijdens het rijden springt de bak uit zijn 3e en/of 5e versnelling. Diagnose; nwe bak of reviseren, waar ik geen zin in heb, kosten die je er niet meer uithaalt.

Vandaag, 23 juni is hij opgehaald en begint een nieuw leven bij een gezin met binnenkort 4 kinderen. Krijgt een deze dagen een andere versnellingsbak.

Vandaag een renault vel satis gekocht, hopen op meer geluk, gezien de reputatie van deze auto, ook weer een gok. Maar de tijd zal het leren.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.