Citroën C5 Break 2.0 16V Ligne Prestige (2002)

autoreview

Citroën C5 Break 2.0 16V Ligne Prestige (2002)

Signalement

UitvoeringC5 Break 2.0 16V Ligne Prestige
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf4 km
KM-stand laatst160.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De automaat is echt een verademing, het gaspedaal is een soort versnellingspook geworden; even gas los en weer indrukken (iets sneller) en hij schakelt als een razende weer terug en spuit vooruit. De 2 liter motor heeft lekker veel power en hij is super stil. In de bochten vind ik hem wel iets te veel doorhangen, tenminste als je stevig de bocht door gaat. Er is altijd nog de ´sport stand´.
De stoelen zijn zeer comfortabel en er is veel ruimte in de auto. De geintergreerde radio/cd-wisselaar, telefoon (af-fabriek) zijn niet meer weg te denken, met bediening aan stuur echt heerlijk eenvoudig. De airco is een topper. Ook lekker veel opberg vakken.
Het zicht rondom is minder, het blijft opletten.
Het remmen is wel wennen (gaat te goed) maar gaat als de beste.

PROBLEMEN

  • 160.000 km

-Scheurtje in radiateur.(opgelost;Vervangen)
-Koude start slaat motor af.(opgelost; update)
-Piepende remmen.(opgelost; Schoonmaken)
-Armsteun afgebroken.(Opgelost; gemaakt)
-Rechter portier sluit niet goed.(stevig dicht gooien)(opgelost;gesteld)
-volumeregelaar aan stuur stuk.-blijft hangen.(Onderdeel besteld)
-Trillend stuur bij hoge snelheden.Banden opnieuw balanseren,niet geholpen.2e poging opnieuw en het zgn.spinnen.(wiel aan auto uitbalanseren)Niet geholpen.De auto gaat nu naar een ’bandenman’.

06/06 Bandenman heeft afgezegt citoen dealer niet mijn afspraak; kom voor niets;ze hebben nu nieuwe wielen en banden besteld zit ik nog steeds op te wachten.

21/06 Nieuwe velgen en banden gemonteerd alleen mijn C5 wieldoppen passen niet meer,wel die van een Picasso en hij trild nog steeds.

15/08 (8.000KM.meer op de teller)nieuwe velgen gemonteerd waar wel mijn orginele wieldoppen op passen; inmiddels heeft de banden man er aan gewerkt en hij is trillings vrij.

60.000KM.Beurt
Na terug roepa aktie van Citroen wederom 4 nw. wielen gemomteerd.
Meteen de banden vervangen (4 nw.)wederom zit ik weer met een trillend stuur bij 120/130KM.
2 keer laten nabalanseren helpt niet.
Ga maar weer naar de bandenspecialist.
Pure willekeur op de trillingen is geen grip te krijgen balanceren,balenceren en balanceren is het enige.
Extra Nw.achter rem blokken

90000KM Beurt
Extra Achter remschijf gangbaar maken.

120000KM Beurt

Remblokken achter
Voedingleidingklep vervangen.
Stuurleiding vervangen.
Lampje koplamp vervangen(36,25euro !!)

Trillend stuur geen grip op te krijgen.Ellende.
Koop niet nog eens een C5 (trillingen zijn niet onder de knie te krijgen)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.