Citroën C5 Break 2.0 16V Différence (2003)

autoreview

Citroën C5 Break 2.0 16V Différence (2003)

Signalement

UitvoeringC5 Break 2.0 16V Différence
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf212.000 km
KM-stand laatst265.000 km
Lezerswaardering: 71%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Citroën C5 Break 2.01 Difference Automaat

  • 229.000 km

Na in de jaren 90 4x een BX en een XM te hebben gereden, nu weer de tevreden bezitter van een C5 Break. Bewust gekozen voor dit type vanwege de hydroactieve vering. Het comfort doet sterk denken aan de XM, alleen nu nog perfecter. De auto heeft altijd de juiste rijhoogte, zelfs wanneer de auto uitgeschakeld is. Handig is dat je de hoogte achter kunt variëren. De auto rijdt zeer comfortabel en vlot en is voorzien van alle denkbare optie's.Tot nu toe geen problemen op technisch gebied. Geen roest, etc. De motor is vlot en krachtig, de automaat is een heerlijke toevoeging. In combinatie met cruise control helemaal geweldig. Het verbruik is heel redelijk voor zo'n forse wagen, snelweg 1:13, stad 1:10. Hoewel ik het model niet zo heel geweldig vindt is het toch wel een echte Citroën. Net weer APK gehad zonder opmerkingen. Zeker een aanrader! Voor relatief weinng geld rijdt je een topauto.

Nu C3!

  • 265.000 km

Helaas de C5 inmiddels verkocht en een C3 Shine gekocht.
Niet omdat de auto slecht was, puur economisch. Heb deze grote auto niet meer nodig, caravan heb ik niet meer, kids hebben eigen vervoer.
Ga comfort inleveren maar ben blij met de C3.
Wens de nieuw eigenaar veel rijplezier met deze limousine!
Ga deze zeker missen.......vooral de veerbollen en de automaat.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.